Sporx Ana Sayfa Ana sayfa
Haberler
Hala konuşulan pozisyon! 

10.07.2010 16:59
2010 Dünya Kupası'na çeyrek finalde veda eden Gana'da teknik direktör Milovan Rajevac'ın, uzatmaların son dakikasında, gole giden topu eliyle keserek penaltıya neden olan Luis Suarez'e olan kızgınlığı sürüyor.


0(Reuters) 2010 Dünya Kupası'na çeyrek finalde veda eden Gana'da teknik direktör Milovan Rajevac'ın, uzatmaların son dakikasında, gole giden topu eliyle keserek penaltıya neden olan Luis Suarez'e olan kızgınlığı sürüyor.

Penaltılara giden maç sonrası Uruguay'ın yarı final bileti almasının ardından adeta halk kahramanı olan Ajax'ın golcü oyuncusu için "kahraman" denilmesine bir anlam veremediğini belirten Sırp teknik adam, onun ancak hileci olabileceğini, "Tanrının eli" yakıştırmalarına rağmen o haraketin "Şeytanın eli" olması gerektiğini öne sürdü.

Tecrübeli teknik adam ayrıca, bu gibi durumlara karşı FIFA'nın kural değişikliğine gitmesi gerektiğini öne sürerek, böyle pozisyonların ardından pozisyonun gol olarak değerlendirilmesi gerektiğini savundu.

Rajevac ayrıca Gana Milli Takımı'ndaki geleceğinin belirsiz olduğunu belirtirken, Gana Futbol Federasyonu ile henüz kontrat yenileme görüşmelerine başlamadığını ifade etti ve gönlünün Gana ile devam etmek olduğunu söyledi.Yorumlar
Haber hakkındaki yorumlar
%100.0
%0.0
%0.0

SariiLeLaciwert (11.07.2010 10:29)

Teknik direktör bile kural değişsin diyor. Bizim mi mantalitemiz farklı adamlar mı dar görüşlü anlamadım ki... 1 gol yememek için o maçtan atılma, son...
 Saat
 Kanal
 Program