Sporx Ana Sayfa Ana sayfa
Haberler
"Hayal kırıklığı yaşıyoruz" 

08.07.2010 16:16
Almanya'nın kaptanı Lahm İspanya'ya 1-0 yenilerek final şansını kaçırmalarının ardından büyük bir hayal kırıklığı yaşadıklarını söyledi.


0(Reuters) Dünya Kupası yarı final maçında İspanya'ya 1-0 yenilen Almanya'da kaptan Philipp Lahm takımı hakkında açıklamalarda bulundu.

Lahm, "Bu her zaman yaşabileceğiniz bir şey değil sadece dört yılda bir oluyor. Bu yüzden finale kalamadığımızdan dolayı büyük bir hayal kırıklığı yaşıyoruz. Bizim için iyi bir turnuva oldu. Önümüzdeki yıllarda kupaya ulaşmak için daha çok çalışacağız." dedi.

Lahm kaptan olarak kalmak istediğini ama Michael Ballack'ın sakatlığının geçmesinin ardından takıma döndüğünde kaptanlığın ona verilmesi halinde bunu sorun etmeyeceğini sözlerine ekledi.

Lahm 2006 Dünya Kupası yarı final maçında İtalya'ya elenmenin ardından aynı durumu 2010'da da yaşadıklarını buna rağmen Almanya'yı iyi günlerin beklediğini söyledi.

Lahm, "Benim için iyi olan ise daha 26 yaşındayım. Nice yarı finaller görebilirim. Son şampiyon İtalya'nın durumu ortada. Fransa'nın problemleri var. Önümüzdeki yıllar bu şansı yakalayacağız. Ama yine de yarı finalde tekrar kaybetmek çok kötü." diyerek sözleri noktaladı.
Yorumlar
Haber hakkındaki yorumlar
%0.0
%0.0
%100.0

emperyan (09.07.2010 15:11)

SÜPER BİR ADAM ÇOK ZEKİ VE TOP OYNAMAYI ÇOK İYİ BİLİYOR KEŞKE BİZİM MİLLİ RAKIMDA DA OLSA BÖYLE BİR ADAM...
 Saat
 Kanal
 Program