Sporx Ana Sayfa Ana sayfa
Haberler
Hatırladın mı Maradona? 

04.07.2010 00:02
2010 Dünya Kupası çeyrek final maçında Almanya Arjantin'i 4-0 yenerek turnuvanın en çarpıcı skorlarından birine imza atafrak son dörde kaldı. Almanya'da, Thomas Müller için bu maçın ayrı bir anlamı vardı.


0(Sporx.com) (İLGİNÇ VİDEO) 2010 Dünya Kupası çeyrek final maçında Almanya Arjantin'i 4-0 yenerek turnuvanın en çarpıcı skorlarından birine imza atarak son dörde kaldı. Almanya'da, Thomas Müller için bu maçın ayrı bir anlamı vardı.

Almanya'nın Mart ayında Arjantin ile oynadığı hazırlık maçının ardından Thomas Müller ve Tangocular'ın teknik direktörü Diego Armando Maradona arasında ilginç bir olay yaşanmıştı.

Allianz Arena'da 1-0 Arjantin'in üstünlüğüyle sona eren karşılaşma sonrası basın mensuplarına açıklama yapmak için gelen Maradona, Bayern Münih'te yeni yeni kendisini göstermeye başlayan Müller'i top toplayıcı sanıp basın toplantısında genç oyuncuyla yan yana olmak istememişti.

O gün kendisini tanıyamayan Maradona'ya karşı Müller, 3. dakikada attığı golle perdeyi açtı ve kendisini tanıtmasını bildi.

İşte o ilginç video!

TIKLAYIN!


Yorumlar
Haber hakkındaki yorumlar
%0.0
%0.0
%100.0

ua_elanoooooo (03.07.2010 22:13)

BU DA MARADONAYA KAPAK OLSUN MULLER ÇOK İYİ VE YETENEKLİ BİR OYUNCU...
 Saat
 Kanal
 Program