Sporx Ana Sayfa Ana sayfa
Haberler
İngiltere otelde yakalandı! 

30.06.2010 15:47
İngiliz gazeteler Dünya Kupası'nın İngiltere için kötü bitmesinin ardından klasik görevlerine başlamış durumda ve hedefte oyuncular ve teknik ekip var.


0(Sporx.com dış haberler) 4-1'i unuttular, sigaralar havada uçuştu! İngiltere Milli Takımı'nın 2010 Dünya Kupası'nda 2.turda Almanya karşısında bozguna uğrayarak veda etmesinin ardından Ada basını takıma olan eleştirilerine devam ediyor.

Daily Mail gazetesinde yer alan haber ise İngiliz oyuncuların Almanya maçından sonra Rustenberg'ta Hotel Marang'taki İngiliz oyuncuların halini ortaya seriyor. Futbolcular farklı yenilgiden saatler sonra sigara, içki ve gülen suratlarıyla bir karede yakanmış durumda.

Ada basını İngilizlerin kendi tabirleriyle adeta "rezil" olarak aldıkları 4-1'lik yenilgi sonrası oldukça sert eleştirilerine devam ediyor.

Takımın kupaya vedasında taraftarların ve ülkenin yaşadığı hassasiyet ile hüznü futbolcularda olmadığı için oyunculara ağır eleştiriler yüklüyor ve onların gündelik hayatlarındaki görüntülerini afişe ederken oyuncuların aldıkları ücret, mal varlıkları ve karıştıkları skandalları hatırlatan yayınlar yapmaya devam ediyor.Bu fotoğrafta soldan sağa doğru Aaron Lennon elinde sigara ile yanlarında Shaun Wright-Phillips, Jermain Defoe ve Glen Johnson ve Michael Dawson'un gülen görüntüsü gözüküyor.İngiliz oyuncuların mal varlıkları, arabaları ve özel hayatları gözler önüne serilerek kupada sergilenen kötü performans eleştiriliyor.Yorumlar
Haber hakkındaki yorumlar
%50.0
%0.0
%50.0

thesims131 (30.06.2010 19:10)

cvp: siyah/beyaz
Peki bi futbolcunun sigara icmesi normalmi ?...
siyah/beyaz (30.06.2010 17:32)

naapsin adamlar? oturup aglasinlar mi butun aksam? kupa mesaisi bitmis, iyi veya kotu rahatlayip dinlenecekler......
 Saat
 Kanal
 Program