Sporx Ana Sayfa Ana sayfa
Haberler
"Brezilya'yı durduramadık" 

"Brezilya çok üstündü"

29.06.2010 03:20
Şili Teknik Direktörü Marcelo Bielsa, Brezilya karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada Brezilya'nın üstünlüğünün çok olduğunu belirtti.


0(Reuters) Dünya kupası ikinci tur karşılaşmasında Brezilya'ya 3-0 mağlup olarak turnuvaya veda eden Şili'de teknik direktör Marcelo Bielsa maçın ardından yaptığı açıklamada Brezilya'yı durduramadıklarını söyledi.

Bielsa yaptığı açıklamada, "Brezilya'nın üstünlüğü çok fazlaydı ve onları yavaşlatamadık. Büyük kaliteye sahip takımlara karşı adapte olmak oldukça zor. Umarım bugün bir şey başarabildik. Umarım bugün Brezilya'ya yaklaştık ve tek taraflı geçen bir karşılaşma değildi. Tehlikeli pozisyonlar yaratmak için gerekli güce sahip değildik" ifadelerini kullandı.

Şili, Brezilya'ya karşı art arda 7 galibiyetini alırken, Şili Teknik Direktörü Bielsa'nın planı Brezilya'ya karşı atak oynamaktı. Bielsa açıklamalarını şu şekilde sonlandırdı:

"Böyle turnuvalardan farklı bir hayal kırıklığı hissi ile ayrılamazsınız. Birçok üzüntü ve hayal kırıklığı var. Kendimi üzgün hissediyorum çünkü oyuncularım büyük bir efor sarf ettiler ve yeteneklerini en iyi şekilde göstererek bunu ispat ettiler."
Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılmadı. Yorum yapan ilk kişi olmak için tıklayın.
 Saat
 Kanal
 Program