Sporx Ana Sayfa Ana sayfa
Haberler
Hollanda'dan korkmuyor! 

27.06.2010 22:23
2010 Dünya Kupası 2. Tur mücadelesinde Slovakya ile Hollanda karşı karşıya gelecek. Karşılaşma öncesinde Slovakya teknik direktörü Vladimir Weiss basın mensuplarının sorularını yanıtladı.


0(Reuters) Slovakya ile Hollanda'nın karşı karşıya geleceği maç ile ilgili açıklamalarda bulunan Slovakya Milli Takımı teknik direktörü Vladimir Weiss, Hollanda karşısında kazanmaları için daha önce oynadıkları karşılaşmalardan daha üstün bir performans göstermeleri gerektiğini söyledi.

Slovakya, İtalya ile oynadığı ve 2. tura adını yazdırdığı karşılaşmada üst düzey bir performans sergilemiş ve Slovakya takımı teknik direktörü Weiss her geçen maçta daha iyi oynadıklarını söylemişti.

Hollanda ile oynayacakları maç öncesi açıklamalarda bulunan Weiss: "Gerçekten performansımızı daha üst seviyeye çıkarmalıyız. En azından İtalya maçındaki gibi dirençli bir oyun oyrtaya koyarsak kazanma şansımız daha da yüksek olacaktır." dedi.

Weiss: "Futbolda mucizeler elbette oluyor ancak biz her şeye rağmen iyi bir oyun ortaya koymak zorundayız. Çünkü karşımızdaki rakip gerçekten ciddiye alınması gereken futbolculardan kurulu bir ekip." açıklamasını yaptı.

Vladimir Weiss, Hollanda'nın sakatlıktan yeni kurtulan yıldızı Arjen Robben için ise onun dünya çapında bir futbolcu olduğunu, oyun planlarını onu durdurmak üzerine kurmayacaklarını söyleyerek sözlerini noktaladı.Yorumlar
Haber hakkındaki yorumlar
%0.0
%0.0
%100.0

fbnihatfb (28.06.2010 00:26)

Korkunun da zaten ecele faydası yok!...
 Saat
 Kanal
 Program