Sporx Ana Sayfa Ana sayfa
Haberler
Babası oynatacak mı? 

27.06.2010 16:32
Slovakya'da orta saha oyuncusu Vladimir Weiss teknik direktörü ve aynı zamanda babasının kararını bekliyor.


0(Reuters) Dünya Kupası'nde 2. tur mücadelesinde Hollanda ile karşılaşacak Slovakya'da orta saha oyuncusu Vladimir Weiss teknik direktörü ve aynı zamanda babasının kararını bekliyor.

Slovakya'nın F Grubu'nun son maçında İtalya'yı 3-2 yendikleri karşılaşmada basabı tarafından kadroda bulunmayan Weiss'in Hollanda karşısında oynayıp oynamayacağı henüz belli olmadı. Weiss konu ile ilgili, "Bilmiyorum. Genelde teknik direktörler kazanan takımı bozmaz bekleyip göreceğiz. İtalya karşısında takım biraz değişti. Herkes yüzde yüz ile oynadı. Kimse hata yapmadı." dedi.

Slovakya'da Zdeno Strba İtalya karşısında gördüğü karttan dolayı cezalı durumda, Juraj Kucka'nın ise hafif bir sakatlığı var. Weiss, "Bir oyuncunun oynayamacağını biliyorum ama diğerleri oynayacak. İtalya maçından önce herkes karamsardı. Bir maç her şeyi değiştirdi." ifadelerini kullandı.

Slovakya'nın başarılı oyuncusu Marek Hamsik İtalya karşısında iyi bir performans ortaya koymuştu. Hamsik, "Her takımın zayıf yönleri vardır ama Hollanda gruptaki bütün maçlarını kazandı. Bu yüzden çok zor olacak. İtalya karşısındaki gibi korkmadan ve etkili mücadele etmeliyiz. Hollanda iyi oynayacaktır, topu asla bırakmıyorlar. Biz ise oyunumuza bakacağız." ifadelerini kullandı.Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılmadı. Yorum yapan ilk kişi olmak için tıklayın.
 Saat
 Kanal
 Program