Sporx Ana Sayfa Ana sayfa
Haberler
Antiç faturayı hakeme kesti 

24.06.2010 14:00
Turnuvaya büyük umutlarla gelen ve iyi bir kadrosu bulunan Sırbistan, yanlış kadro seçiminin yanı sıra bitiricilikte oldukça zayıf bir performans göstermesi yüzünden turnuvaya veda etti.


0(Reuters) Grubun açılış maçında Gana'ya 1-0 kaybeden Sırbistan, ikinci maçında Almanya'yı aynı skorla mağlup edip büyük bir sürprize imza atmış, fakat son maçında Avusturalya'ya 2-1 kaybederek son 16 takım arasına kalma şansını kaybetmişti.
 
Sırbistan maçlarda temponun yükseldiği dakikalarda oyuna ortak olmayı başarmasına rağmen, gol vuruşlarında aynı beceriyi gösteremediği için turnuvaya veda etti.
 
Teknik direktör Radomir Antic, Avusturayla mağlubiyetinde oyuncularının oldukça cesur olduklarını ve iyi mücadele ettiklerini söyleyerek, mağlubiyetin faturasını hakeme kesti.
 
"Takımımın sahada göstermiş olduğu performanstan şikayetçi değilim, maçı sonuna kadar hak ettik. Benim sinirlendiğim tek şey hakemin verdiği bazı kararların sahadaki sonuca etki etmesidir. Şu an sahada mücadele eden jenerasyonun kesinlikle bir arada kalması lazım çünkü sahaya yansıttıkları futbol insanlar üzerine olumlu etki bıraktı. Önümüze bakmalı ve gelecekte daha iyi sonuçlar almalıyız." Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılmadı. Yorum yapan ilk kişi olmak için tıklayın.
 Saat
 Kanal
 Program