Sporx Ana Sayfa Ana sayfa
Haberler
Avustralya'ya Grella şoku! 

18.06.2010 20:36
Bir dönem Galatasaray'ın da transfer gündeminde yer alan Avustralya Milli Takımı futbolcusu Vince Grella sakatlığı gerekesi ile Gana maçının kadrosundan çıkarıldı.


0(Reuters) Düzenlediği basın toplantısında basının karşısına çıkan Avustralya takımı teknik direktörü Pim Verbeek'in Vince Grella'nın antremanda geçirdiği sakatlığın ardından Avustralya'nın Gana ile oynayacağı maçın kadrosundan çıkartıldığını söyledi. Grella'nın sakatlığının ciddi olup olmadığı ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

Öte yandan basının karşısına çıkan Verbeek Gana maçı ile ilgili: "Gana takımı oldukça güçlü bir ekip. Almanya maçında aldığımız yenilgiyi tamamen bir kenara bırakıp bu maça konsantre olduk. Tim Cahill ve Vince Grella haricinde hepimiz bu maça hazırız." açıklamasında bulundu.

Grella ve Cahill'in sakat olduğunu belirten Verbeek takımın yıldız futbolcusu Harry Kewell hakkında da: "Harry çok kaliteli bir futbolcu. Sakatlığı devam ettiği için onu Almanya maçında riske etmek istemedik, çünkü tam anlamıyla hazır değildi." diyerek sözlerini noktaladı.Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılmadı. Yorum yapan ilk kişi olmak için tıklayın.
 Saat
 Kanal
 Program