Sporx Ana Sayfa Ana sayfa
Haberler
İki Suazo'nun durumu! 

15.06.2010 12:42
Dünya Kupası H Grubu'nda yarınki Honduras-Şili maçı öncesi Şilili Suazo sakatlıktan kurtuldu, Honduraslı Suazo'nun durumu ise netleşmedi.Hem Honduras'ın, hem de Şili'nin ilk 11'de sahaya sürdüğü forvet oyuncularının isiml...


0(AA) Dünya Kupası H Grubu'nda yarınki Honduras-Şili maçı öncesi Şilili Suazo sakatlıktan kurtuldu, Honduraslı Suazo'nun durumu ise netleşmedi.

Hem Honduras'ın, hem de Şili'nin ilk 11'de sahaya sürdüğü forvet oyuncularının isimleri gibi, aynı yerden sakatlanmaları da dikkati çekiyor.

Güney Amerika elemelerinde kaydettiği 10 golle gol kralı olan Şilili Humberto Suazo, iki hafta önce sağ uyluğundan sakatlanmış, sahalara 3 hafta sonra dönebileceği belirtilmişti. Ancak beklenenden daha kısa sürede iyileşen Real Zaragozalı futbolcunun, yarınki maçta oynaması bekleniyor.

Honduras'ın yıldız forveti David Suazo'nun durumu ise belirsiz. Genoa'da forma giyen ve rakibi gibi sağ uyluğundan sakatlanan futbolcunun henüz iyileşemediği ve bu maçta oynamasının beklenmediği kaydedildi. Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılmadı. Yorum yapan ilk kişi olmak için tıklayın.
 Saat
 Kanal
 Program